Оплата

Оплата за публікацію.

Після прийняття позитивного рішення про опублікування статті автор (або представник авторського колективу) здійснює оплату за публікацію.

Оплата за публікацію здійснюється в українських гривнях у безготівковій формі та становить 45 грн за сторінку.

Автору (представнику авторського колективу) електронною поштою надсилається договір про оплату, який потрібно роздрукувати в двох примірниках, заповнити, підписати і надіслати паперові примірники до редакційної колегії збірника. Після цього автору (представнику авторського колективу) надсилається рахунок-фактура, згідно з яким потрібно здійснити безготівкову оплату через банківську установу. На адресу редакції електронною поштою автор (представник авторського колективу) надсилає копію квитанції. Після отримання коштів на рахунок збірника автор (представник авторського колективу) редакційна колегія надсилає електронною поштою автору (представнику авторського колективу) підписаний примірник договору про оплату та акт виконаних робіт. За бажанням підписаний папаровий примірник договору про оплату та акт виконаних робіт автор (представник авторського колективу) може отримати особисто в редакційній колегії збірника, або звернутися з проханням про надсилання поштою.

Як виняток, у випадку скрутного матеріального становища авторів статті за їх зверненням або з метою залучення до опублікування результатів досліджень провідних світових  та вітчизняних вчених може бути прийняте рішення про опублікування статті без оплати. Про таке рішення редакційна колегія повідомляє авторів статті.