Open Access Policy

«Вісник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності» є науковим виданням з відкритим доступом, що передбачає безкоштовний доступ до всіх опублікованих матеріалів для читачів та їхніх установ.

Збірник наукових праць не стягує плату за відкритий доступ.

 Права доступу

Всі матеріали, опубліковані у відкритому доступі, доступні на постійній основі для читання, завантаження, копіювання та подальшого розповсюдження.

 Права користувачів

Використання матеріалів третіми особами визначається умовами ліцензії Creative Commons Attribution (CC BY):

Ця ліцензія дозволяє користувачам копіювати, створювати похідні роботи, реферати, використовувати матеріали в комерційних цілях (включно з повторним використанням та/або перепродажем комерційними структурами) за умови обов'язкового зазначення автора роботи, посилання на оригінальну публікацію через відповідний DOI, надання посилання на ліцензію та зазначення будь-яких змін, якщо вони були внесені. Ліцензіар не повинен бути представлений як такий, що підтримує спосіб використання твору. Повний текст ліцензії доступний за посиланням: https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/.

 

Права авторів

Автори, які публікуються у цьому збірнику наукових праць, погоджуються з такими умовами:

  1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають збірнику наукових праць право першої публікації цієї роботи, яка стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike International BY-SA, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику наукових праць.
  2. Автори мають право неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим збірнику наукових праць (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику наукових праць.

Автори зберігають за собою право без узгодження з редколегією та засновниками:

  1. Використовувати матеріали статті повністю або частково з освітньою чи науковою метою.
  2. Використовувати матеріали статті повністю або частково для написання власних дисертацій.
  3. Використовувати матеріали статті для підготовки тез, доповідей конференцій, а також усних презентацій.
  4. Розміщувати електронні копії статті (у тому числі кінцеву електронну версію, завантажену з офіційного вебсайту збірника наукових праць) на:

- персональних вебресурсах усіх авторів (вебсайти, вебсторінки, блоги тощо);

- вебресурсах установ, де працюють автори (включно з електронними інституційними репозитаріями);

- некомерційних вебресурсах відкритого доступу.

В усіх випадках наявність бібліографічного посилання на статтю або гіперпосилання на її електронну копію на офіційному вебсайті збірника наукових праць є обов’язковою.

Повні тексти наукових публікацій збірника наукових праць доступні в розділі Архів. Це відповідає визначенню відкритого доступу, встановленому Budapest Open Access Initiative.