Політика академічної доброчесності

Редакція «Вісника Львівського державного університету безпеки життєдіяльності» бере до розгляду лише оригінальні рукописи, які раніше не були опубліковані. Для перевірки поданих матеріалів на плагіат редакція використовує сервіс Turnitin та керується «Положенням про академічну доброчесність та етику академічних взаємовідносин у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності». Виявлення плагіату у наукових публікаціях розглядається як серйозне порушення професійної етики, що суперечить принципам, зазначеним у розділі «Публікаційна етика».

Редакційна колегія аналізує кожен випадок виявлення плагіату та залишає за собою право відмовити в подальшому розгляді матеріалу. Оцінювання рукописів проводиться за такими критеріями:

  • оригінальність тексту понад 90% – стаття є оригінальною (несуттєвий обсяг запозичень);
  • оригінальність тексту від 70 до 90% – оригінальність статті задовільна (незначний обсяг запозичень), проте слід переконатися у наявності і правильному оформленні цитувань та посилань на використані джерела;
  • оригінальність тексту від 60 до 70% – стаття приймається до розгляду після доопрацювання автором (авторами) та наявності і правильного оформлення цитувань та посилань на використані джерела, оскільки має значний обсяг запозичень;
  • оригінальність тексту менше 60% – стаття не розглядається, оскільки має суттєвий обсяг запозичень, що трактується як плагіат.